مراحل انجام پروژه

۱- تکمیل فرم سفارش
در اولین قدم جهت درخواست پروژه شما می‌بایست فرم سفارش پروژه (فرم پایین صفحه) را تکمیل نمایید.
تعیین دقیق زمان و هزینه انجام پروژه مستلزم ارائه توضیحات شما در فرم مربوطه می‌باشد. به این نکته توجه داشته باشید که كارشناسان ما از فرآیند پروژه درخواستی شما هیچگونه اطلاعاتی ندارند لذا می‌بایست اطلاعات کامل و شفاف در اختیار ما قرار گیرد.
تذكر: به درخواست‌هایی كه اطلاعات ناقص و یا غیر واقعی دارند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۲- بررسی توسط تیم پروژه اکسل ایران
پس از بررسی تیم پروژه اکسل ایران، بازه زمانی و هزینه پیش‌بینی شده پروژه شما از طریق ایمیلی كه در فرم درخواست پروژه برای ما ارسال كرده‌اید به شما اعلام خواهد شد.
۳- شروع انجام پروژه
در صورت تأیید زمان و هزینه تعیین شده توسط شما، برای شروع پروژه می‌بایست طبق جدول ذیل مبلغی را به عنوان پیش پرداخت جهت شروع فرآیند انجام پروژه از طریق دروازه پرداخت ما واریز نمایید.
هزینه پروژه میزان پیش پرداخت
کمتر از ۱۰۰ هزار تومان ۱۰۰٪ کل مبلغ پروژه
بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان ۵۰٪ کل مبلغ پروژه
بیشتر از ۵۰۰ هزار تومان ۳۰٪ کل مبلغ پروژه
تذكر: پس از واریز پیش پرداخت، کد اختصاصی پروژه شما تولید و جهت پیگیری در اختیار شما قرار داده خواهد شد.
۴- انجام پروژه و تبادل اطلاعات
در روند انجام پروژه چنانچه نیاز به تبادل اطلاعات و یا فرستادن نمونه‌های اولیه پروژه باشد از طریق بخش اختصاصی در تالار گفتگو که برای پروژه شما ایجاد شده است می‌توانید ارتباطات لازم را برقرار کنید.
۵- تحویل پروژه
پس از اتمام پروژه، شواهد یا مدارکی که نشان دهنده اتمام کار باشد به صورت عکس یا … به متقاضی نشان داده خواهد شد. متقاضی می‌بایست پس از مشاهده شواهد و مدارک اولیه انجام پروژه، الباقی مبلغ پروژه را از طریق دروازه پرداخت اکسل ایران واریز نماید.

سوالات متداول

1چه نوع پروژه‌هایی را می‌توانم سفارش دهم؟
اکسل ایران با بیش از ده‌ها متخصص آماده انجام پروژه‌های مختلف در زمینه‌های زیر است:
• تهیه نرم‌افزار توسط اکسل و یا اکسس
• محاسبات و تحلیل‌های آماری توسط Spss, minitab,Excel
• تهیه و طراحی آنالیز داده ، نمودار ، و گزارشات مورد نیاز برای پایان‌نامه‌ها
• اجرا و تحلیل موضوعات مرتبط با تصمیم‌گیری چند معیاره از طریق نرم‌افزارهای Expert choice,Super decision و اکسل
• و…
2چه تضمینی وجود دارد که پروژه من با کیفیت مطلوب انجام شود؟
تیم پروژه اکسل ایران با توجه به انجام ده‌ها پروژه در زمینه‌های مختلف و در اختیار داشتن بهترین کارشناسان از سراسر کشور عزیزمان می‌تواند بهترین گزینه برای انجام پروژه‌های شما باشد.
شما می‌توانید با پیگیری پیشرفت کار خود در حین انجام پروژه از روند و کیفیت کار خود اطمینان حاصل نمایید. همچنین تمام وجه پرداختی شما تا پایان پروژه و تایید نهایی شما، نزد اکسل ایران به امانت باقی خواهد ماند و به حساب کارشناس واریز نمی‌گردد؛ لذا در صورت عدم رضایت شما، طبق قوانین بخش و یا تمام وجه پرداختی عودت داده خواهد شد.
3چگونه می‌توانم روند اجرای سفارش را پیگیری نمایم؟
شما هر زمان از مرحله انجام کار می‌توانید وضعیت سفارش خود را پیگیری نمایید. یا به درخواست متقاضی در بازه‌های زمانی مشخص، گزارش پیشرفت کار توسط کارشناس ارائه می‌گردد.
4چگونه به سایت اکسل ایران اطمینان کنم؟
مواردی که می‌توانیم به آن استناد کنیم به شرح زیر است:
• نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، تجارت و معدن
• دارای تاییدیه از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال
• ثبت وب سایت اکسل ایران در ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
• سابقه بیش از ۱۰ سال آموزش و انجام پروژه‌های مختلف
5زمان و هزینه پروژه‌ای که سفارش می‌دهم چقدر می‌باشد؟
زمان و هزینه هر پروژه ثابت نمی‌باشد و بسته به نوع آن و با تشخیص کارشناس انجام دهنده پروژه مشخص خواهد شد.
6پاسخ سایر پرسش‌هایم را چگونه بیابم؟
اگر پاسخ پرسش‌های خود را در این بخش نیافتید می‌توانید از طریق فرم تماس با ما سوالات خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.
 1. تمامی فعالیت و سفارش‌های ارسالی می‌بایست بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
 2. لازم است متقاضی قبل از درخواست، نسبت به ثبت نام در انجمن اقدام نماید.
 3. مشاوره اولیه جهت کلیه سفارشات توسط کارشناسان به صورت رایگان می‌باشد.
 4. هرگونه توافق بین طرفین به صورت مکتوب بوده و دارای قراداد فی مابین می‌باشد.
 5. متقاضی می‌بایست در ابتدای سفارش پروژه اطلاعات کامل و شفافی از پروژه خود در اختیار کارشناس مربوطه قرار داده و همچنین در تمامی مراحل حین انجام پروژه همکاری لازم را با کارشناس مربوطه داشته باشد در غیر اینصورت زمان تحویل پروژه متناسب با مدت زمان انتظار کارشناس جهت دریافت اطلاعات صحیح از متقاضی، تمدید خواهد شد.
 6. متقاضی می‌تواند در هر زمان از مرحله انجام کار، وضعیت پیشرفت پروژه خود را پیگیری نماید و کارشناس مربوطه موظف به پاسخگویی می‌باشد.
 7. کلیه ارتباطات بین متقاضی و کارشناس از طریق صفحه مخصوص به پروژه مذکور در تالار پرسش و پاسخ اکسل ایران صورت خواهد گرفت و ارسال یا درخواست ایمیل، تلفن، تلگرام، اسکایپ یا هر گونه اطلاعات تماس دیگری برای ایجاد ارتباط خارج از سایت مجاز نیست.
 8. در صورت تغییر موضوع قرارداد در میانه کار، با توافق طرفین هزینه‌های احتمالی و زمان آن قابل تغییر می‌یابد.
 9. انجام اصلاحاتی که مطابق با توافقات اولیه در قرارداد فی مابین بوده رایگان می‌باشد و اصلاحات فراتر از آن، مشمول هزینه جداگانه است.
 10. متقاضی به مدت ۴۸ ساعت فرصت دارد تا سفارش خود را بررسی نموده و در صورتی که مطابق با توافقات اولیه، نیاز به اصلاح می‌باشد، اعلام نماید. عدم پاسخ از سوی وی در زمان مقرر، به منزله تأیید نهایی کار می‌باشد.
 11. کارشناس مربوطه می‌بایست حداکثر تا زمان نهایی تعیین شده جهت تحویل پروژه، آن را به پایان رسانده و تحویل متقاضی دهد. در غیر اینصورت به ازای هر روز تأخیر، 5٪ از مبلغ کل پروژه کسر خواهد شد.
 12. اگر زمان تأخیر در اتمام پروژه از جانب کارشناس به بیش از ٪۲۰ زمان توافق شده برسد، متقاضی می‌تواند یکطرفه قرارداد را فسخ نماید و کارشناس حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.
 13. در صورتی که موعد تحویل پروژه تا زمان مقرر امکان پذیر نباشد کارشناس مربوطه می‌بایست در اسرع وقت متقاضی را مطلع نماید تا مهلت تحویل پروژه را تمدید کند. در صورت عدم موافقت متقاضی با تمدید مهلت تحویل، متقاضی می‌تواند پروژه را لغو کند و درخواست استرداد پیش پرداخت را صادر کند. در این صورت، ضرر و زیان‌های وارد شده بر عهده کارشناس مربوطه می‌باشد.
 14. در صورت لغو یکطرفه سفارش از سوی متقاضی، هزینه پیش پرداخت اولیه غیرقابل استرداد می‌باشد.
 15. در مواردی که نیاز به توضیح و آموزش توسط کارشناس بعد از تحویل پروژه می‌باشد، می‌بایست به صورت رایگان آموزش‌های مورد نیاز به متقاضی داده شود.
 16. رابطه جامعه اکسل ایرانیان با کارشناسان، رابطه استخدامی نبوده و هیچگونه مسئولیت قانونی برای جامعه اکسل ایرانیان نسبت به صیانت از اطلاعات متقاضی ایجاد نخواهد کرد.
[gravityform id="8" title="true" description="false" ajax="true"]